Targa kodu seadmed

ENTIAliving targa kodu lahendused liidavad sinu kodused seadmed ühtsesse süsteemi ja muudavad nende juhtimise mugavamaks. Eesmärgiks on säästa energiat.

ENTIAliving juhtblokk EL-M01

ENTIAliving juhtblokk EL-M01

Keskprotsessor ja ETH/CAN gateway süsteem. Võimaldab ühendada kuni neli laiendajat, ühte võimsuseregulaatorit ja kuni 25 BUS seadet.

ENTIAliving juhtblokk EL-M01a

Juhtseadme laiendus suurtele majadele ja korteritele. Ilma ETH gateway’ta, muus osas analoogne ENTIAliving juhtblokiga EL-M01.

ENTIAliving juhtblokk EL-M01a
ENTIAliving toiteblokk 8 EL-E801

ENTIAliving toiteblokk 8 EL-E801

Toiteblokk 8 sisendi ja 8 väljundiga. Sobib lampide, kütteklappide, ventilaatorite, pistikupesade, juhtseadmete ja muude elektrooniliste komponentide ühendamiseks.

ENTIAliving toiteblokk 16 EL-E1601

Toiteblokk 16 sisendi ja 16 väljundiga. Sobib kardinate ja ruloode, lampide, kütteklappide, ventilaatorite, juhtseadmete ja muude elektooniliste komponentide ühendamiseks.

ENTIAliving toiteblokk 16 EL-E1601
ENTIAliving kontroller EL-S01

ENTIAliving kontroller EL-S01

Andurite ja juhtseadmete ühendamiseks ENTIAliving nutika kodu süsteemiga. Sobib seinakinnitus (fi60) või DIN-paigaldus.

ENTIAliving toiteregulaator 5 EL-D01

Faasipõhine regulaator. Sobib kuni 5 valgusti või valgustite grupi ühendamiseks. Maksimaalne ühele väljundile 300 W.

ENTIAliving toiteregulaator 5 EL-D01
ENTIAliving DAlI konverter EL-CD01

ENTIAliving DAlI konverter EL-CD01

Digitaalselt adresseeritud valgustuse (DALI) konverter ENTIAlivingu nutika kodu süsteemile. Sobib suuremate valgustigruppide (kuni 64) DALI valgustite ühendamiseks.

ENTIAliving MODBUS konverter EL-CA01

MODBUSil põhinev õhukonditsioneeri konverter ENTIAlivingu nutika kodu süsteemile. Sobib MODBUSil põhinevate seadmete ühendamiseks.

ENTIAliving MODBUS konverter EL-CA01
Multifunktsionaalne puutepaneel EL-PAN01

Multifunktsionaalne puutepaneel EL-PAN01

Seinale paigaldatud puutetundlik ekraan ENTIAliving süsteemi juhtimiseks. Funktsioonide hulka kuuluvad: valgustuse juhtimine, varjundi juhtimine, individuaalne ruumitemperatuuri reguleerimine, stseenide juhtimine, videovalve funktsioon, ukse telefoni funktsioon, multimeedia heli- ja multimeediafunktsioon jne. Saadaval erinevates värvides ja suurustes.

ENTIAliving termostaat EL-R02

Võimekas viie tsooniga tark termostaat koos temperatuurianduriga. Sobib temperatuurianduri, IR-saatja, liikumisanduri, nuppude ja lülitite ühendamiseks jne. Saadaval erinevates värvides ja erinevate raamidega.

ENTIAliving termostaat EL-R02
ENTIAliving arvutiliides EL-SW-PC01

ENTIAliving arvutiliides EL-SW-PC01

Rakendus, mis võimaldab reguleerida erinevaid koduseid seadmeid. Mõeldud automaatika, valvesüsteemi, fonoluku jms juhtimiseks. Kohanda oma nutikas kodu vastavaks just Sinu vajadustele. Saadaval Windowsile, Mac OSile ning Linuxile.

ENTIAliving app tahvelarvutile EL-SW-TAB01

Rakendus iOSi ja Androidi tahvelarvutitele. Mõeldud automaatika, valvesüsteemi, fonoluku jms juhtimiseks. Kohanda oma nutikas kodu vastavaks just Sinu vajadustele. Saadaval tasuta Apple’i ja Google Play e-poodidest.

ENTIAliving app tahvelarvutile EL-SW-TAB01
ENTIAliving app nutitelefonile EL-SW-SP01

ENTIAliving app nutitelefonile EL-SW-SP01

Rakendused iOSi ja Androidi nutitelefonidele. Reguleeri kõike sinu kodus, sisaldades automaatika, turvalisuse ja uksetelefoni. Saadaval tasuta Apple’i poest ja Google Play poest.

ENTIAliving CNS rakendus EL-SW-CNS01

Rakendus mitmete korteriga hoonete haldurile või juhatajale. Võimaldab jälgida ja reguleerida erinevate kasutajate süsteeme (valgustus, ventilatsioon, soojendus jne.). Sõnumid häirete ja soovimatute sündmuste kohta otse nutiseadmesse.

ENTIAliving CNS rakendus EL-SW-CNS01
home automation systems

ENTIAliving tarkvaralahendus EL-SW-ST01

Võimas tööriist, millega konfigureerida, jälgida ja hallata kogu ENTIAliving nutika kodu süsteemi ning serverit.

ENTIAliving tarbimise mõõtja EL-MET01

Pilvesüsteem kodumajapidamise energiatarbimise mõõtmiseks. Mõõda elektri-, vee- ja gaasitarbimine ning kuva tulemused graafikutel. Loo igapäevased, iganädalased ja igakuised aruanded ning toimeta kodus arukalt.

ENTIAliving tarbimise mõõtja EL-MET01

Entest OÜ
Registrikood 14515417
Telefon:+37256935112

Kirjuta meile ja leiame vastused Sinu küsimustele